28 та 29 КВІТНЯ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ:

Співробітники

Романенко Юлія Олегівна, відділ охорони, сторож

Хоменко Дар`я Миколаївна, планово-фінансовий відділ, економiст 2 категорiї

Стребак Наталія Олександрівна, Відділ технічних засобів навчання, ст. лаборант, який має повну вищу освiту

Євдокімов Олександр Валерійович, туризм і готельне господарство, асистент

Величко Володимир Анатолійович, економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку, асистент

Грязнова Світлана Аркадіївна, охорони праці та безпеки життєдіяльності, доцент - доцент, кандидат наук

Тимченко Ірина Володимирівна, гуртожиток, прибиральник службових приміщень


Катков Михайло Васильович, інженерної екології міст, доцент - доцент, кандидат наук

Лисенко Майя Станіславівна, історії і культурології, доцент - доцент, кандидат наук

Чеботкова Наталія Анатоліївна, студентський клуб, художній керівник

Коніщев Сергій Дмитрович, експлуатаційно-технічний відділ, оператор теплового пункту 2 розряду

Костюченко Олена Олександрівна, відділ кадрів, фахівець 2 кат.

Солнцев Артем Геннадійович, основ архітектурного проектування та рисунку, асистент

Чіжова Лариса Василівна, гуртожиток, прибиральник службових приміщень

Діденко Тетяна Олександрівна, відділ охорони, сторож

Студенти

Аврамова Валентина Миколаївна, АДОМ, 4, А 2013-1

Андреєва Марина Сергіївна, М, 2, КН 2015-1

Антонова Анна Олександрівна, АДОМ, 1, СПГ 2016-1

Батовська Ірина Олександрівна, ЕП, 3, ОіА 2014-2 Пр

Величко Володимир Анатолійович, Здобувачі, 1, Здобувачі2016

Деркач Євгеній Валерійович, АДОМ, 4, А 2013-1

Ієвлєв Андрій Ігорович, М, 1, МОМГ 2016-1

Квартник Юрій Ігорович, IМЕМ, 3, ВВб 2014-1

Ляшов Євгеній Григорович, ЕОМ, 3, ЕСЕ 2014-1

Перевозник Анастасія Анатоліївна, АДОМ, 1, СПГ 2016-1

Петронюк Сергій Ігорович, АДОМ, 3, МБГ 2014-1у

Петросян Арсен Суренович, ТСТ, 1, СТ 2016-1у

Сергієнко Дмитро Андрійович, АДОМ, 5, М ДАС 2016-1

Сковпень Анастасія Олегівна, IМЕМ, 1, Еко 2016-1


Александров Сергій Олександрович, БУД, 3, ПЦБ 2014-2

Билим Дмитро Сергійович, АДОМ, 3, МБГ 2014-1

Бульботка Катерина Вікторівна, М, 4, ГОТ 2013-2

Гладка Богдана Олександрівна, АДОМ, 1, А 2016-3

Єрьоменко Родіон Володимирович, IМЕМ, 3, ТГВ 2014-1

Жабіна Ганна Юріївна, IМЕМ, 3, ЕОНС 2014-1

Кононенко Володимр Сергійович, БУД, 3, ГКЗ 2014-1

Косаткевич Лілія Русланівна, ТСТ, 2, ОПР 2015-1у

Купін Владислав Вадимович, АДОМ, 3, А 2014-2

Лань Сергій Євгенійович, БУД, 3, ГКЗ 2014-2

Макакенко Богдан Вікторович, ЕОМ, 2, ЕСЕ 2015-1у

Тресницький Дмитро Євгенович, ТСТ, 1, ТТ 2016-2

Усіченко Дмитро Олександрович, Здобувачі, 1, Здобувачі2016

Alumni Banner2017

оп1

beketov 155

02 logo bs Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed

Tempus ENVIRONMENTAL GOVERNANCE

 

Business incubator for students BIS 09 02 2016

Зелений університет