26 грудня в Виставковому залі музейного комплексу відбувся літературно-музичний вечір, присвячений випуску збірника «З вірою и надією» щорічного літературно-художнього альманаху Академії «Наш Сучасник».

1DSC 0055 EditedНа вечорі були присутні ректор Володимир Миколайович Бабаєв, голова редакційної колегії альманаху Почесний ректор Академії Леонід Миколайович Шутенко.

В Академії чимало людей, які захоплюються поетичною і літературною творчістю. Це, в основному, люди, які небайдуже ставляться до життя, мають високі благородні цілі, люблять свою Alma mater. Люблять місто, в якому живуть, навчаються, працюють. Вони вміють мріяти, і здатні втілювати свої мрії в життя. Їх усіх об'єднує любов до людей, навколишнього світу, віра в Добро, прагнення змінити світ на краще

На вечорі звучали вірші із збірки. Автори ділилися своїми думками, почуттями, міркуваннями про сенс життя, про призначення людини на землі, змушували замислитися над сьогоденням.

Вечір вели студентки факультету Менеджменту Христина Оболонкова та Аліна Янченко.

У літературно-музичному вечорі брали участь гості Лауреат міжнародних та республіканських фестивалів, лауреат II Міжнародного конкурсу ім. Клавдії Шульженко Ваган Гурджян та вокальний колектив «Домінанта» Палацу культури Червонозаводського району (керівник Е.А Манафова). У їх виконанні прозвучали пісні «Є тільки мить» (сл. Леоніда Дербеньова, муз. Олександра Зацепіна), пісні Ігоря Ніколаєва та Ігоря Крутого, а також пісні з репертуару Ані Лорак, Таїсії Повалій та Валерії.

На завершення вечора у виконанні Вагана Гурджяна прозвучав Гімн Академії, написаний на слова переможця конкурсу профкому студентів на кращий Гімн Академії Ганни Нікітіної, асистента кафедри будівельних конструкцій. Музику до Гімну написав відомий харківський композитор, заслужений працівник культури України Микола Шипков.

2DSC 0150 EditedНа завершення вечора слово мав ректор Академії Володимир Миколайович Бабаєв. Він зазначив інтелектуальний, культурний і духовний потенціал авторів, подякував їм за творчість, побажав й надалі розвивати творчу активність молоді у створенні літературно-художнього альманаху.

Ректор висловив подяку гостям за їх участь в літературно-музичному вечорі, за чудове виконання пісень, за те, що вони зуміли доставити справжню радість усім присутнім на вечорі, прикрасивши його своєю майстерністю і талантом. Побажав проводити подібні заходи не камерно, а для всієї Академії.

Вечір став яскравою, світлою, радісною подією в творчому житті Академії.

3DSC 0067 Edited4DSC 0154 Edited5DSC 0139 Edited

Відділ позанавчальної робот