01 CVJjFQvLNB4

02 59Oz1peOBGk12 квітня, факультет Економіки і Підприємництва, спільно зі студентським Сенатом Університету, прийняли участь в IV всеукраїнській акції з прибирання парків, скверів, пляжів та інших місць відпочинку – «Зробимо Україну чистою - 2014»!

За минулі роки, до проекту залучино більш ніж 200 000 учасників із 400 населенних пунктів по всій Україні. Наш Університет також приймає активну участь у масштабному суботнику!

«Зробимо Україну чистою - 2014» – громадська ініціатива, мета якої – покращити якість життя простими діями. Вийшовши зі студентами у парк, кожен зміг довести, що харків’яни люблять своє місто і хочуть дбати про його чистоту. Потрібна хвилина Вашого життя, заради великої мети - чистої України!

03 MpcwapYGUYU04 QnFJAIHk c0

05 wuHt7y5IJBA06 XLjjcUiFDJ0

Ми не миримось зі сміттям - Ми діємо! Ми мріємо зробити наш життєвий простір екологічним !

Більше людей – менше сміття!

MOiN Ukrayni gerb Ed