01 SAM 1600Вітаємо переможців та лауреатів районного етапу міського конкурсу «Молода людина року 2013»!

28 березня 2014 року в Харківському національному університеті будівництва та архітектури пройшла урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів районного етапу міського конкурсу «Молода людина року 2013», яку проводив начальник комітету у справах сім’ї, молоді та спорту по Київському району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради В.Е. Різник.

Звання «Молода людина року 2013» було присвоєно:

КАЙДАННИК ОКСАНІ БОРИСІВНІ, аспіранту кафедри міської та регіональної економіки, ПЕРЕМОЖЦЮ В НОМІНАЦІЇ «НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ» (3 місце);

РОМАНЕНКО СЕРГІЮ ВІКТОРОВИЧУ, інженеру експлуатаційно-технічного відділу, заступнику голови профспілкового комітету первинної профспілкової організації студентів, ПЕРЕМОЖЦЮ В НОМІНАЦІЇ «ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ» (2 місце).

04 SAM 159705 SAM 1599

Лауреатами конкурсу стали:

• Угоднікова Олена Ігорівна, аспірант кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту, голова профспілкового комітету первинної профспілкової організації студентів, номінація «Громадська діяльність»;
  • Вершиніна Дарина Миколаївна, студентка факультету економіки та підприємництва, голова Студентського Сенату, номінація «Громадська діяльність»;
  • Мирошниченко Альона Юріївна, студентка містобудівельного факультету, голова профбюро факультету, номінація «Студент (курсант) вищого навчального закладу ІІІ-IV рівня акредитації».

Бажаємо переможцям та лауреатам конкурсу міцного здоров’я, натхнення та нових звершень!

MOiN Ukrayni gerb Ed