ШАНОВНІ ВИПУСКНИКИ ТА ДРУЗІ УНІВЕРСИТЕТУ!

«Асоціація випускників, студентів і друзів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова» на установчих зборах уклала рішення про проведення в університеті «Загального Дня Випускника ХНУМГ ім. О.М. Бекетова», який буде проводитись щорічно, третьої суботи травня. Цього року День випускника відбудеться 17 травня.

01 IMG 1381

До цього дня готуються та очікують на вас викладачі, співробітники та студенти всього Університету!

У цей день ви зможете зустрітися з Ректором, деканами факультетів, викладачами та творчими студентськими колективами, та всебічно ознайомитися з оновленим Університетом. До вашої уваги відкриті ВСІ двері на факультетах, кафедрах та підрозділах. «Асоціація випускників» звертається до всіх бажаючих відвідати та підтримати традицію «ЗАГАЛЬНОГО ДНЯ ВИПУСКНИКА» та просить випускників поважати колектив сьогоднішнього університету, що готується до зустрічі з Вами у призначений день і час.

ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ

«Дня випускника»

«Асоціація випускників, студентів і друзів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова»

17.05.2014

Час проведення
Заходи:
10:00-11:00
Збір випускників у Актовій залі та заповнення анкетних карток та заяв до вступу у члени асоціації
11:00-11:10
Відкриття заходу. Вітання Ректора ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Бабаєва В.М.
11:10-11:30
Виступи випускників
11:30-12:15
Концерт присвячений Дню випускника
Різне:
  • відвідування музею;
  • відвідування Факультетів;
  • відвідування центру «Мегаполіс», виставка наукових досягнень кафедр Університету;

ЗАВАНТАЖИТИ В MS WORD

MOiN Ukrayni gerb Ed