Адміністрація Пісочинського колегіуму Харківської районної ради Харківської області висловлює щиру подяку кандидату економічних наук, доценту кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова Висоцькій Галині Василівні за допомогу в підготовці науково-дослідницької роботи Малої академії наук у секції «Економіка», за підтримку обдарованої молоді та сприяння розвитку творчої діяльності молодих науковців, та надання практичних порад.

Адміністрація колегіуму та педагогічний колектив сподіваються на подальшу співпрацю з викладачами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова щодо проведення профорієнтаційної роботи та надання кваліфікованих наукових консультацій.

Директор колегіуму О.М. Роганін

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

Вступник 2018 слайдер