01 DSCN340618 січня в Університеті пройшла традиційна зустріч абітурієнтів з викладачами, науковцями – сімейний День відкритих дверей.

Випускники шкіл м. Харкова, Харківської області та інших регіонів нашої країнизавітали разом з батьками, друзями у гості до нашого навчального закладу.

Згідно з програмою проведення факультети Містобудівельний Менеджмент, Економіка і підприємництво, Електропостачання і освітлення міст, Інженерна екологія міст, Електричний транспорт познайомили присутніх гостей з особливостями навчання, працевлаштування студентів. Видатні науковці університету – професори, доценти ознайомили гостей з науковою діяльністю студентів, перспективами розвитку Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018