01 DSCF500810 січня 2013 року в Комунальному закладі «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» відбувся тренінг-семінар «Основи управлінської майстерності» для лідерів учнівського самоврядування Харківської області. Тренінг провели доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Мельман Вікторія Олександрівна і студент першого курсу факультету менеджменту спеціальності «Менеджмент проектної діяльності» Оніщенко Владислав.

02 DSCF5012Лідери учнівського самоврядування дізналися про важливі особистісні та професійні якості менеджера, за допомогою тестової методики визначили власний домінуючий стиль керівництва, обговорили інформаційні і комунікаційні аспекти управління, а також установили вплив мотивації та психологічної атмосфери в команді на ефективність управлінської діяльності.

03 DSCF5016Представники кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві також повідомили старшокласникам про спеціальності і спеціалізації Університету та запросили їх на День відкритих дверей 18 січня 2014 року, в рамах якого на кафедрі УПМГБ відбудеться майстер-клас «Основи проектного менеджменту».

facebook  instagram

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА ХНУМГ 2018