01 DSCN2875Лекція була проведена Карпушенко Марією Юріївною - доцентом, к.е.н. кафедри Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту. Тема заняття мала назву: «Розробка стратегії розвитку міста Харкова до 2030 року».

02 DSCN2868Разом зі школярами лектор обговорила такі важливі питання, як критерії рейтингу топ-100 найбільших міст у світі, поняття агломерації та їх геополітичне значення, перспективи розвитку Харкова.

Більш детальна увага приділялась рейтингу найбільших міст, європейських та Північної Америки, що являють собою взірець для нашого рідного Харкова, за такими основними показниками, як рівень інфраструктури, чисельність населення, мобільність, загальний рівень добробуту, екологічність та інші критерії.

03 DSCN286904 DSCN287405 DSCN2875

В ході лекції неодноразово було проведено паралель між українськими реаліями та життям найближчого сусіда, - російської федерації. Викладач звернула увагу на Москву та Санкт-Петербург, які вже піднялись у рейтингу до позицій розвинутих міст. Столиця України, місто Київ, в цьому списку фігурує як місто, що поки лише формується. Влада Харкова є зацікавленою у постійному розвитку міста, в його туристичній привабливості та зростанні рівня благополуччя. Для цього органи влади підтримують творчі проекти, що стосуються будівництва, вдосконалення рідного міста у різних сферах життя. Належну фінансову підтримку потенційно можуть здобути проекти учнів та студентів, якщо вони дійсно є доречні, оригінальні та перспективні.

В ході лекції школярі дізнались багато нової цікавої і корисної інформації.

06 DSCN276707 DSCN2804

По завершенню заняття для лідерів місцевого самоврядування завідувач кафедри Фізичного виховання та спорту, професор Клочко Валерій Михайлович організував прекрасні заняття зі спортивного шейпінгу в залі аеробіки спорткомплексу.

VstupINFO

Баннер вступосвіта