01 120 грудня відбулася відеоконференція факультету Економіки та підприємництва зі школярами міста Харкова та Харківської області (23 школи).

У своїй презентації декан факультету Соловйов Олександр Васильович детально зупинився на змісті підготовки бакалаврів за напрямами: "Економіка підприємства" та "Облік і аудит".

02 2013 12 20 09Відповідаючи на запитання школярів щодо наявності бюджетних місць на навчання, він згадав про реалізацію на факультеті спеціальних стипендіальних програм бізнес структур, за якими отримують стипендію студенти - "контрактники". Ці соціальні програми бізнесу спрямовані на матеріальну підтримку найбільш успішних студентів і вперше реалізовані у вищих навчальних закладах Харківського регіону.

03 2013 12 20 101Завідувач кафедри Міської та регіональної економіки професор Бубенко Павло Трохимович і доцент кафедри Фінансово - економічної безпеки, обліку і аудиту Левченко Надія Анатоліївна розповіли про підготовку бакалаврів, спеціалістів та магістрів за спеціальностями "Економіка підприємства", "Облік і аудит", "Фінансово - економічна безпека". Було звернуто увагу школярів - абітурієнтів на поєднання теоретичної і практичної їх підготовки засобами філій кафедр на підприємствах та організаціях.

Доцент Бібік Наталя Валеріївна презентувала міжнародну діяльність університету, міжнародних партнерів, можливість для студентів навчання та стажування за кордоном, також були презентовані міжнародні проекти і програми для студентів економічного факультету та перспектива навчання у вищих навчальних закладах за межами України (подвійний диплом).

Всі школярі-абітурієнти були запрошені на День відкритих дверей, який відбудеться в Університеті 18 січня 2014 о 10.00.

MOiN Ukrayni gerb Ed