01 2827 грудня 2013 року у День місцевого самоврядування в Україні голова Харківської обласної ради Сергій Чернов зустрівся з членами Харківської обласної ради старшокласників. Лідери учнівського самоврядування зібрались у малій залі Будинку рад з усіх районів Харківщини на майстер-клас в рамках Академії управлінської майстерності, яка створена на базі кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

02 113Доктор державного управління, доцент кафедри УПМГБ Сергій Іванович Чернов розповів про діяльність обласної ради, напрями роботи, запропонував публікувати матеріали про шкільні ініціативи та проекти у газеті «Слобідський край».

03 012Лідер обласної ради старшокласників Яковенко Артем звернувся до голови обласної ради розглянути можливість організації для учнівського самоврядування літньої тематичної зміни з управлінської майстерності в одному з таборів регіону.

Сергій Іванович Чернов відповів згодою.

04 03005 23107 022

06 16508 25509 260

З подробицями зустрічі можна ознайомитися на інформаційно-аналітичному порталі Харківської обласної ради: oblrada.kharkov.ua/uk/news/serhiy-chernov-proviv-dlya-shkolyariv-mayster-klas-z-osnov-samovryaduvannya-8510

Банер виборів