УВАГА!

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл

"ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ МІСТА"

На конкурс можуть бути представлені роботи, що охоплюють різні аспекти життєдіяльності вашого міста від проекту дитячого майданчика до пропозицій щодо вдосконалення транспортної системи міста - все, що не залишає вас байдужими.

Роботи приймаються у вигляді презентації Power Point з коротким описом суті проекту в текстовому редакторі. Матеріали будуть розглянуті на засіданні круглого столу кафедри Міського будівництва провідними вченими університету в галузі архітектури і містобудування.

Захист робіт передбачається в період з 24 по 29 березня 2014 року. Для учасників конкурсу будуть проведені консультації провідних викладачів в зручній для конкурсантів формі.

Кращі роботи будуть відзначені дипломами і цінними подарунками.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 15 січня 2014 року.

Адреса для довідок:

м. Харків, вул. Революції 12, ауд. 610