01 DSCN2650За ініціативою завідуючої кафедри правового забезпечення господарської діяльності Килимник І.Г. 27 листопада 2013 року організовано зустріч начальника служби по справам неповнолітніх дітей Київського районного відділу міліції Сорочан Д.А, старшої опер-уповноваженої Київського районного відділу міліції Красової В.В.

На зустрічі були присутні учні 9-11 класів Харківського приватного ліцею міського господарства, абітурієнти університету, представники Центру довузівської підготовки та працевлаштування випускників, провідний юрисконсульнт ХНУМГ імені О.М. Бекетова Івасішина Н.В.

02 DSCN264303 DSCN2648

За круглим столом вирішувалися питання пов’язані з правовими засадами унів, розглядалися права та обов’язки неповнолітніх, учні брали активну участь в співбесіді, а саме: охоче задавали питання представникам відділу міліції та самі відповідали на поставлені перед ними задачі.

04 DSCN264705 DSCN2649

MOiN Ukrayni gerb Ed