01 image001У заході взяли участь студенти 1-5 курсів, куратори, викладачі кафедри. На зустріч були запрошені: директор студмістечка Буткевич М. М., завідувач гуртожитком Бочарник А.В., голова профспілкового комітету студентів ХНУМГ Угодникова О. І.

Обговорювалися наступні питання:
– умови проживання в гуртожитку,
– організація дозвілля і відпочинку студентів;
– вибори в студентську раду гуртожитку.

Голова ПКС Олена Ігорівна ознайомила студентів із заходами профкому на 2013-2014 навчальний рік.

02 image002

Викладачі кафедри розповіли про досягнення і перспективи розвитку кафедри. Куратори групи обговорили зі студентами найбільш актуальні питання та проблеми, які пов'язані з організацією навчального процесу студентів.

Слід зазначити активність студентів при обговоренні найбільш актуальних питань. Думки та побажання студентів будуть враховані в ході організації навчального процесу на кафедрі і в ХНУМГ.

MOiN Ukrayni gerb Ed