01 WP 20131024 001Заняття у школі проводили у формі відеоконференції «Інтеграція управління учнівським колективом в систему місцевого самоврядування».

Майстер-клас по структурі самоврядування в Україні для учнів школи розвитку «Мер міста» провела кандидат державного управління, доцент кафедри маркетингу та менеджменту у міському господарстві Гайдученко Світлана Олександрівна.

Члени Харківської міської організації самоврядування учнів активно презентували власні проекти, такі як «Перспективи розвитку учнівського самоврядування в умовах розвитку місцевої демократії», «Учнівська конференція - втілення демократичної практики в управління учнівським колективом», «Співпраця органів шкільного та місцевого самоврядування в реалізації учнівських проектів (на виконання стратегії розвитку м. Харкова до 2030 р.)», «Євроінтеграційні пріоритети місцевого самоврядування в проектній діяльності шкільних Євроклубів», «Значення командної роботи у реалізації завдань стратегії розвитку міста та діяльності органів учнівського самоврядування», «Про моніторингові дослідження як основу для прийняття управлінських рішень», «Роль Учнівських рад в реалізації стратегії місцевого самоврядування, спрямованої на захист прав та інтересів дітей».

Банер виборів

Баннер Довідника 2018