V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

01 PA22063222 жовтня 2013 р. об 11:00 у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б, павільйон № 1, вхід Д) відбулось урочисте відкриття V Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті» Першим заступником Міністра освіти і науки України Сулімой Є.М., Президентом національної академії педагогічних наук України В.Г. Кременем.

Організаторами виставки-презентації виступають: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Згідно з Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 № 89-р «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2013 році, яким надається статус міжнародних та національних» виставці «Інноватика в сучасній освіті» офіційно надано статус національної та включено до переліку національних виставок, що проводяться в Україні в 2013 році.

02 PA220697На виставці представлено 796 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 усіх регіонів України, а також учасників з Китайської Народної Республіки, Росії, США та Франції.

03 PA220725 EditedУперше в межах виставки представлено освітній павільйон китайських навчальних закладів. 19 вищих навчальних закладів Китайської Народної Республіки запропонували програми академічного обміну студентами, аспірантами і викладачами вищих навчальних закладів, співробітництво китайських та українських університетів, проведення спільних наукових розробок і навчання в Китаї. Освіту за кордоном, досвід співпраці з українськими колегами презентували також агенція Campus France, Московський Технологічний Інститут «ВТУ», Moscow Business School в Україні, Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS. Також були представлені сучасні засоби навчання, електронні проекти, програми та рішення для галузі освіти органам державного управління, керівникам закладів освіти, педагогам, батькам.

04 PA220609 EditedУ рамках Національної виставки «Інноватика в сучасній освіті», яка за своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами сучасного розвитку галузі освіти та чисельністю учасників є однією з найбільш рейтингових та широкомасштабних освітянських виставок в Україні, проводилися конкурси з тематичних номінацій.

Університет був нагороджений дипломами Лауреат конкурсу І ступеню в номінаціях: „Упровадження інновацій у презентацію діяльності вищого навчального закладу в інтернет-просторі", „Організаційне і навчально-методичне забезпечення впровадження електронних засобів у практику діяльності закладів післядипломної освіти".

Вітаємо авторів інноваційної розробки та колектив Університету з дипломами.

05 DSC 0092

Фотозвіт