01 irisЗагальний трудовий стаж старшого викладача Аксьонової Катерини Юріївни становить 47 років, стаж науково-педагогічної роботи 42 роки. У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова вона працює з 1971 року. Це єдиний запис про місце роботи в трудовій книжці Аксьонової К.Ю.

За цей час Аксьонова К.Ю. пройшла шлях від асистента до старшого викладача. Вона є високо кваліфікованим викладачем, вимогливим та одночасно доброзичливим педагогом. Аксьонова К.Ю. уже 21 рік бере активну участь у проведенні в нашому університеті І та ІІ етапів Всеукраїнської студентської олімпіади з фізики, відповідаючи за підготовку завдань та визначення результатів олімпіади. За успішне проведення Всеукраїнських студентських олімпіад з фізики Аксьонова К.Ю. у 1999 році була нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Старший викладач Аксьонова К.Ю. на високому методичному рівні проводить заняття зі студентами, має багато опублікованих наукових, науково-методичних праць і користується авторитетом та повагою колег і студентів. Багато років Аксьонова К.Ю. виконує обов'язки профорга кафедри.

Колектив кафедри, випускники та студенти нашого університету вітають Катерину Юріївну з ювілеєм, бажають здоров'я та процвітання!

MOiN Ukrayni gerb Ed