Урочисте відкриття II Міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади – 2011» відбудеться у Київському Палаці дітей та юнацтва за участі міністра освіти і науки, молоді та спорту України другого березня. Про це ІА «Світ освіт» повідомили організатори заходу.

Виставку відкриють міністр Дмитро Табачник та президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

Експозиція працюватиме 2-3 березня 2011 року з 10.00 до 18.00, 4 березня – 10.00 – 15.00.

Виставка має на меті презентувати досягнення національної системи освіти, представити творчі здобутки в інноваційній модернізації освітньої галузі тощо.

На виставці буде представлено близько 735 кращих освітніх закладів та виробників продукції для освіти з 27 регіонів України, Росії, Аргентини, США, Швейцарії, Китаю, Словаччини, Польщі.

У рамках заходу пройде більше ста семінарів, науково-практичних конференцій, презентацій, у тому числі науково-практичні конференції за участю провідних науковців Національної академії педагогічних наук України і практичних працівників галузі освіти.

2 березня 2011 року о 16.00 відбудеться нагородження переможців у конкурсах з номінацій «Лідер вищої освіти України» та «Лідер післядипломної педагогічної освіти України».

Детальнішу інформацію можна дізнатися на сайті виставки.

Нагадаємо, відповідно до указу Президента України «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», 2011 рік оголошено Роком освіти та інформаційного суспільства.