10 серпня 2013 року виповнилося 90 років від дня народження доктору технічних наук, професору кафедри світлотехніки та джерел світла ХНУГХ імені О.М. Бекетова, Заслуженому діячу науки і техніки УРСР, Відміннику освіти України

НАМІТОКОВУ КЕМАЛЮ КАДИРОВИЧУ

01 image002

Ювиляра привітали ректор Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова професор Бабаєв Володимир Миколайович, Перший проректор Університету професор Стадник Г.В., Проректор з наукової роботи професор Харченко В.Ф., декан факультету електропостачання та освітлення міст Поліщук В.М., колеги, друзі, учні із всієї України.

Висока освіченість і ерудиція, вимогливість і принциповість, взаємоповага та порозуміння, відданість ідеям вищої освіти – стали нормою повсякденного життя Намітокова Кемаля Кадировича.

Його організаторський талант і прогресивні ідеї найбільш яскраво проявилися на посаді завідувача кафедри світлотехніки та джерел світла, яку він очолював майже 25 років. Під керівництвом Кемаля Кадировича кафедра значно покращила свій якісний склад, з’явились нові наукові школи та напрями, пов’язані з удосконаленням високоінтенсивних джерел світла для лазерів, розробкою систем автоматичного контролю та керування режимами роботи освітлювальних установок, пускорегулювальних апаратів та ін.

Вчений, творець, автор понад тисячі методичних і навчальних посібників, наукових праць і авторських свідоцтв. Науковий керівник понад 70 докторських і кандидатських дисертацій.

І сьогодні професор Намітоков К.К. завзято працює на ниві Вищої освіти, готує до видання навчальні та наукові праці, приймає активну участь в роботі спеціалізованої вченої ради із захисту дисертацій, передає свій безцінний досвід молодому поколінню.

Ми щиро впевненні, що притаманні йому глибока порядність і людяність, багатий життєвий досвід і професіоналізм, талант науковця і організатора, ще довго служитимуть на благо України!

Бажаємо шановному ЮВІЛЯРУ багато років активної і плідної праці, здоров'я міцного, щастя без ліку, благополуччя та довгого віку!

MOiN Ukrayni gerb Ed