В Академії видано новий збірник щорічного літературно-художнього альманаху «Наш сучасник», випуск 5 «Бути Людиною».

Він поповнився новими розділами. Крім поезії та художньої прози, до нього ввійшли розділи «Близьке минуле», «Наш форум», «Харків студентський» та «З посмішкою по життю», це спогади, роздуми, інтерв’ю та гумор.

До розділу «Поезія» ввійшли вірші студентів, викладачів, співробітників та учасників студентських літературно-поетичних конкурсів, що проводили Обласне та районне управління у справах сім’ї, молоді і спорту та профком студентів Академії. В розділі «Художня проза» вміщені оповідання, казка, психологічні роздуми, романтичні історії. До розділу «Близьке минуле» ввійшли спогади професора кафедри механіки грунтів, фундаментів та інженерної геології Олександра Григоровича Рудя. В розділі «Наш форум» надруковані роздуми студентів. В розділі «Харків студентський» вміщені інтерв’ю з учнями підготовчого відділення факультету іноземних студентів.

Збірник порадує вас новими здобутками авторів, вже відомих з попередніх наших збірників, і відкриє перед вами нові творчі таланти студентів та людей, добре знайомих в нашій Академії.

Знайомлячись з їхніми творами, ви зможете заглянути в їхній духовний світ, доторкнутися до їхніх почуттів, думок, настроїв, дізнаєтесь багато нового та корисного.

Когось наш збірник порадує, когось, може бути,  здивує, комусь нагадає молодість, а когось примусить задуматися та переглянути своє життя.

У всякому випадку він нікого не залишить байдужим.

Незважаючи на те, що автори багато в чому відрізняються один від одного, їх всіх об’єднує любов до людей, до навколишнього світу, віра в Добро, прагнення змінити життя на краще.

Головне для кожного з нас не загубити своє обличчя, бути вірним своїм принципам і, незважаючи ні на що, завжди залишатися Людиною.

Зі збірником докладно можна ознайомитися на офіційному сайті Академії в цифровому репозиторії.

Маргарита Ягубян, відділ позанавчальної роботи

MOiN Ukrayni gerb Ed