На кафедрі Теплохолодопостачання відбувся захист дипломних проектів (у тому числі комплексного дипломного проекту на тему "Розробка комплексу енергозберігаючих заходів та їх економічне обґрунтування при експлуатації будівель 602 мікрорайону у м. Харкові"). Роботу ДЕК очолив заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Харківської міської ради Лемента О.А.

У рамках співробітництва з компанією "Рехау" 19.06.2013 р. було підведено підсумки конкурсу дипломних робіт на тему «Майбутнє за енергозберігаючими технологіями».

Студентами було виконано дипломні проекти з використанням новітніх технологій компанії "Рехау", а також програмного забезпечення, яке дозволяло виконувати підбір відповідного обладнання, а також виконувати гідравлічні розрахунки трубопроводів, підбір опалювальних приладів.

За підсумками конкурсу перше місце за кращій дипломний проект виборов студент Містобудівельного факультету групи ТОРтаРБ-2008-1 Тупіков А.І. (керівник проекту доц. Абєлєшев В.І.), друге місце студент групи ТОРтаРБ-2008-1 Ченцов Г.С. (керівник доц. Алексахін О.О.), третє місце студентка групи ТОРтаРБ-2008-2 Ахметова І.Р. (керівник доц. Бобух А.О.). Дипломантам, переможцям конкурсу представниками компанії "Рехау" було вручено премії та цінні подарунки відповідно до Умов конкурсу дипломних проектів.

MOiN Ukrayni gerb Ed