01 IMG 2733 Edited21 травня 2013 р. в Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова відбулося відкриття III Міжнародної науково-практичної конференції «Економічні проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства на сучасному етапі».

Під час конференції обговорено актуальні питання застосування підходів, механізмів та інструментарію у вирішенні проблем та визначення перспектив розвитку житлово-комунального господарства на сучасному етапі.

02 IMG 2734 EditedУ роботі пленарних засідань взяли участь Масленніков Олег Михайлович, Заступник директора Департаменту – начальник управління розвитку та будівництва у сфері житлово-комунального господарства та благоустрою Харківської обласної державної адміністрації, Запатріна Ірина Вікторівна, Голова Правління Українського центру сприяння розвитку публічно-приватного партнерства, професор Мартін Махачек, заступник декана з міжнародних зв'язків економічного факультету Остравського технічного університету (Чеська республіка), Свірідова Раїса Василівна, Голова Правління Харківського обласного науково-технічного товариства комунального господарства та побутового обслуговування, Дудка Олександр Олексійович, директор Харківського регіонального центру з інвестицій та розвитку Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, представник Науково-дослідного центру індустріальних розвитку НАН України.

Конференцію також відвідали Девід Славата, професор кафедри економіки державного сектору Остравського технічного університету, Патріція Газзола, професор економічного факультету Інсубрійського університету (Італія), д.э.н., проф. Калугин Володимир Анатолійович, к.э.н., доц. Климова Тетяна Броніславівна (кафедра економіки і управління на підприємствах міського господарства, Бєлгородський державний університет, Російська Федерація).

У роботі секційних засідань конференції також прийняли участь Заступник Генерального директора по збуту та управління персоналом КП «Харківводоканал», представники Донецького інституту міського господарства Державної академії житлово-комунального господарства, Донецького державного університету управління, Рівненського державного гуманітарного університету, Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», Харківського національного економічного університету, Харківського національного університету будівництва та архітектури.

У ході проведення конференції підписано договір про співробітництво між кафедрою міської та регіональної економіки ХНУМГ та кафедрою економіки і управління на підприємствах міського господарства, Бєлгородський державний університет, Російська Федерація.

facebook  instagram

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА ХНУМГ 2018