Шановні колеги та учні 10-11 класів!

01 DSC 037925 квітня 2013 року з 14.30 до 16.00 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова (м. Харків, вул. Революції, 12, Конференц-зал №2) в рамках заключного заняття «Школи юного менеджера з управління містом» кафедра управління проектами в міському господарстві і будівництві провела відео-конференцію за темою «Якщо б мером був я».

До участі в заході були запрошені: ректор Університету проф. Бабаєв Володимир Миколайович, професорсько-викладацький склад кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві, методист Науково-методичного педагогічного центру департаменту освіти Харківської міської ради Полякова І.В., уються лідери учнівського самоврядування, слухачі «Школи юного менеджера з управління містом», переможці конкурсу учнівських проектів «Харків – місто моєї мрії», куратори учнівського самоврядування, учні 10-11 класів.

Для бажаючих прийняти участь в конференції он-лайн необхідно пройти реєстрацію на сайті Харківського національного університету міського господарства за посиланням.

Реєстрація учасників розпочнеться 25.04.2013 о 11.00 (інструкція для реєстрації та участі у відео-конференції додається).

На заключній конференції «Школи юного менеджера з управління містом» учні 10 – 11 класів шкіл м. Харкова презентують творчі проекти під девізом «Якщо б мером був я».

Заходи конференції відбудуться в рамках діяльності «Школи юного менеджера з управління містом» Харківського національного університету міського господарства, а також угоди про співпрацю лідерів Харківської міської організації учнівського самоврядування та лідерів студентського самоврядування ХНУМГ, а також співробітництва у напрямку реалізації ініціативи ЮНІСЕФ «Місто дружнє до дитини» у м Харкові.

02 SAM 879103 DSC 027704 DSC 0379

За підсумками конференції учасники «Школи юного менеджера з управління містом» отримали сертифікати. Переможців конкурсу «Якщо б мером був я» ректор Університету проф. В.М. Бабаєв нагородив почесними дипломами:

Диплом 1 ступеню Ковалева Ксенія Олександрівна 9 клас, Університетський ліцей, проект «Город со мнением».

Диплом 1 ступеню у номінації «Архітектура» Прутян Юлія Олександрівна, проект «Архітектурна спадщина Харкова».

Дипломи 2 ступеню

- Беднов Ілля Ігоревич 10 клас, Некрасов Євген Володимирович 11 клас, Топчій Артем Олександрович 9 клас, ХУВК «Вересень», проект «Місто для людей».

- Ілієв Владислав Русланович 11 клас, Набатян Нарек Артемович, 11 клас, ХЗОШ 65, проект «Харківський Європростір».

Дипломи 3 ступеню

- Хміль Анастасія Миколаївна, 8 клас, ХЗОШ 156, проект «Інновація в сфері міжнародної науково-виробничої комунікації».

- Гребенюк Юлія Олександрівна, 9 клас, ХЗОШ 42, проект ««Якби я була мером, що б я покращила».

- Суркова Аліна Юріївна, 11-А клас, ХТЛ №9, проект ««Славетні імена на карті Харківщини».

В наступному навчальному році кафедра управління проектами в міському господарстві і будівництві починає набір в «Школу юного менеджера з управління містом» з 1 жовтня 2013 р.

За додатковою інформацією звертатися:

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (057)707-31-32.

facebook  instagram

Вступ заочне відділення бакалаврат ХНУМГ