На протязі року учні шкіл міста Харкова і Харківської області із задоволенням відвідували заняття у школах розвитку, працювало 15 шкіл. Учні знайомились з основами правосвідомості молоді, вивчали економічні основи розвитку підприємств, вчились моделювати деталі електричних двигунів, вивчали особливості екології навколишнього середовища, набували майстерності юні архітектори.

01 IMG 3430 02 IMG 3448

Учасники на правильному шляху! Бо з  раннього віку необхідно розвивати себе, багато навчатись, спілкуватись із друзями, наставниками. Шукати себе, зрозуміти що ти можеш, що цікаво, що хочеш пізнати, цьому ділу хочеш присвятити своє життя!

Учні шкіл клубу майбутніх мільйонерів підготували свої дослідження по вибору економічно обґрунтованих сфер де можна працювати та накопичувати свій капітал.

На пам’ять про засідання клубу ректор Харківського національного університету міського господарства Бабаєв Володимир Миколайович вручив сертифікати членам клубу майбутніх мільйонерів.

VstupINFO

Баннер вступосвіта