Гендерна політика очима української молоді

25 квітня 2013 р. у Харківському національному університеті імені О.М. Бекетова відбувся фінал VІІ Регіонального конкурсу наукових робіт молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір». Конкурс проводиться в рамках обласної комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери, затвердженої рішенням Харківської обласної ради.

01 DSC0233602 DSC02334

03 DSC0233904 DSC02343

У конкурсі взяли участь студенти та аспіранти вищих навчальних закладів Харкова, Донецька, Ужгорода, Житомира, Луцька. Кращі наукові роботи, визначені Оргкомітетом, опубліковані окремою збіркою.

05 DSC0235606 DSC02376

Студенти Харківського національного університету імені О.М. Бекетова вибороли 1 та 2 місце:

1 місце – Д. Мінаєв (МУП), І. Чубукін (МПЦБ)

ГЕНДЕРНІ ІНДИКАТОРИ ПЛАНУВАННЯ ТА ПРОЕКТУВАННЯ МІСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ (на прикладі м. Чугуєва Харківської обл.)

Наук. керівник – к. т. н., доцент кафедри управління проектами у міському господарстві та будівництві Фесенко Т.Г.

2 місце – Панченко О.А. (ЕТ)

ГЕНДЕРНО-ЧУТЛИВІ УМОВИ КОРИСТУВАННЯ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ, ЛІФТАМИ, ЕСКАЛАТОРАМИ ТА РУХОМИМИ ТРОТУАРАМИ

Наук. керівник – ст. викл. кафедри електричного транспорту Сосіпатров А.Г.

День відкритих дверей 21.04.2018

День Відкритих Дверей