У ХНУМГ ПРОВЕДЕНО МІЖНАРОДНУ ВЕСНЯНУ ШКОЛУ

З 29 березня по 5 квітня 2013 року на базі кафедри інженерної екології міст Харківського національного університету міського господарства та кафедри моніторингу, природористування та попередження надзвичайних ситуацій Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна проведено планові відкриті лекції з курсу «Protected Areas Governance» у рамках проекту ТЕМПУС IV «Environmental Governance for Environmental Curricula» і проекту OSF ReSET “Governance of Global Environmental Change”.

Метою заходу було: сформувати у студентів розуміння концепції управління природоохоронними територіями на різних рівнях з урахуванням різних просторових і політичних аспектів.

Програмою курсу було передбачено ознайомлення із принципами і інструментами створення об’єктів природозаповідного фонду (ПЗФ); концепціями та загальними закономірностями управління об’єктами ПЗФ; міжнародним досвідом у сфері управляння природоохоронними територіями (в тому числі на прикладі України та Росії).

Теоретичні та практичні заняття проводили: доцент кафедри ділової іноземної мови Інституту економіки, управління і природокористування Сибірського федерального університету Шестакова Олена Сергіївна (м. Красноярськ); старший викладач кафедри геоекології ТНУ імені В.І. Вернадського Рудик Олександр Миколайович (м. Сімферополь); старший викладач кафедри моніторингу, природористування та попередження надзвичайних ситуацій Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Филенко Віталій Вікторович (м. Харків); аспірантка Інституту екології Карпат НАН України Леневич Оксана Іванівна (м. Львів, Україна); аспірантка кафедри інженерної екології міст Харківського національного університету міського господарства Рибалка Інна Олександрівна (м. Харків).

До участі у заході також були запрошені фахівці-практики в даній галузі – співробітники «Слобожанського» НПП.

Після проходження курсу учасники заходу отримали сертифікати.

04 405 5 06 6

MOiN Ukrayni gerb Ed