У переддні прийдешнього Нового року та різдвяних свят профспілковий комітет студентів подарував справжню новорічну казку для дітей.

Вже традиційно в Університеті було проведено новорічну виставу у центрі розвитку дитини із казковими персонажами та новорічними подарунками.

Для студентів було організовано екскурсії до Куп’янської фабрики ялинкових прикрас, де вони змогли побачити процес виготовлення ялинкових прикрас та взяти участь у справжньому майстер-класі від майстрів фабрики.

До дня святого Миколая було проведено святкову виставу у дитячому будинку селища Високий. Вже традиційно профком студентів організовує збір речей та іграшок для маленьких мешканців дитячого будинку.

Цього року було проведено благодійний кулінарний ярмарок для збору коштів для покупки канцелярських товарів, альбомів та приладдя для малювання. Хочемо подякувати всім, хто взяв участь у благодійній акції та зборі речей.

Студенти Університету подарували новорічну казку для маленьких мешканців дитячого будинку та передали подарунки від працівників та студентів Університету. Сподіваємося, що у кожної людини у прийдешньому новому році обов’язково справдиться найпотаємніше бажання, а маленькі мешканці дитячого будинку обов’язково знайдуть люблячу родину.

Рисунок111