13 квітня 2013 року у комунальному закладі «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» за запрошенням адміністрації доцент кафедри управління проектом в міського господарстві і будівництві Мельман Вікторія Олександрівна провела тренінгове заняття «Ефективні комунікації в управлінській діяльності» в рамках засідання «Академії управлінської майстерності» для лідерів шкіл Харківської області.

На занятті були розглянуті питання толерантності міжособистісного спілкування, основи управлінської діяльності, лідерства та мотивування в команді проекту. В ході практичного тренінгу у малих групах учні мали можливість закріпити теоретичний матеріал на практиці.

01 c icUzZlkRU02 lLyAs6ZM2BI

03 m02JsMo6PGk04 mQnb6pzwnno

ТРЕНІНГ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТОГО МАСОВОГО АНГЛОМОВНОГО ОНЛАЙН КУРСУ З МЕДІА ГРАМОТНОСТІ

EASTERN EUROPE CONFERENCE ON TIMBER CONSTRUCTIONS