20181128 092424З 12 по 30 листопада 2018 року відбулося стажування викладача кафедри Міського будівництва Шишкіна Едуарда Анатолійовича у «Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University» м. Новий Сонч, Польща. Стажування проходило за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота»

Метою стажування було отримання нових знань з інноваційних технологій, науково-методичних та інформаційних забезпечень навчального процесу. За період проходження стажування були прослухані лекції та семінари ректора WSB-NLU, д-р Dariusz Woiniak за тематикою «Організація навчального процесу та навчання студентів в Wyższa Szkoła». Було апробовано програму «Сlouda», яка є основним програмним продуктом у National-Louis University.

Отриманий досвід дозволить удосконалити організацію та якість навчального процесу на факультеті АДОМ.