ХНУМГ12-30 листопада 2018 р. ст. викл. кафедри Туризму і готельного господарства Писарева І. В. пройша науково-педагогічне стажування «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота в Wyższa Szkoła Biznesu  National-Louis University», що проходило у місті Новий Сонч, Польща.

Стажування включало в себе ознайомлення з організацією навчального процесу та підготовки студентів в Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University, інноваційними технологіями, науково-методичним та інформаційним забезпеченням освітнього процесу та науковими проектами та науковими виданнями Wyższa Szkoła Biznesu  National-Louis University.

Отриманий досвід сприятиме удосконаленню організації та підвищенню якості навчального процесу на факультеті Менеджменту.