1В рамках проекту «Осінні канікули з ХНУМГ» 4 листопада фахівці Центру доуніверситетської освіти та кар’єри та відповідальні за профорієнтаційний напрям викладачі університету прийняли участь у пілотному Всеукраїнському форумі «Успішний 11-класник», на якому були представлені 18 вищих навчальних закладів міста Харкова та Києва.

Це масштабна освітня подія, на якій були представлені експерти з підготовки до ЗНО та профорієнтації, представники найкращих державних та приватних ЗВО України, освітніх компаній та курсів. Захід відвідали 300 випускників 11-класів, їхні батьки не тільки міста Харкова, а й з різних районів Харківської області.

Були проведені цікаві лекції та майстер-класи з усіх предметів, а менеджери з підбору персоналу розповіли про переваги роботи в провідних компаніях України з єдиною метою — дати кожному абітурієнту можливість втілити мрії в життя та вибрати для себе ідеальне майбутнє.