Фин фест n9.11.2018 р. з нагоди Міжнародного дня бухгалтера кафедра фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту запрошує усіх бажаючих взяти участь у Фінансовому реаліті-квесті для студентів.

Зустрічаємося о 14.00 в Червоному холі університету. «Finance Mix» – це модель бізнес-простору, де ми демонструємо можливості кредитно-фінансових операцій, процес торгівлі цінними паперами на фондових біржах, розкриваємо роботу державної фіскальної служби, бухгалтерії та служби фінансово-економічної безпеки підприємств.

Ви отримаєте унікальну можливість уявити себе у ролі фінансового директора, скласти власний фінансовий план, здійснити його реалізацію, а також оцінити уважність, вміння аналізувати, логічне мислення, точність, відповідальність.

Переможці отримають призи.

Контактна інформація за тел. 050 36 42 448