Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Фізика»

01 IMGP10139-12 квітня 2013 року ХНУМГ зустрічає учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фізика» серед студентів технічних та аграрних вищих навчальних закладів. Це визначна подія в освітянському просторі України.

В Олімпіаді взяли участь 51 представник 29 вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації з міст України: Вінниці, Дніпропетровська, Запоріжжя, Києва, Львова, Одеси, Полтави, Севастополя, Сум, Миколаєва, Івано-Франківська, Донецька, Харкова.

У журі ІІ етапу Олімпіади працювало 12 осіб – провідні науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України.

Олімпіада проводиться у два тури, що різняться складністю задач, які розв'язуються у письмовій формі. В кожному турі студентам пропонуються 10-12 задач. Кожній задачі надається певна кількість балів. Студенти, які набрали найбільшу кількість балів у першому турі (не більше 15% учасників), беруть участь у другому. Переможці ІІ етапу визначаються за підсумками 2-го туру.

Щиро вітаємо найкращих студентів та їхніх наставників, зичимо всім подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!

02 IMGP100603 IMGP1012

04 IMGP101405 IMGP1015