2Залучення студентів-архітекторів та містобудівників до виконання реальних проектів є обов’язковою складовою практичної підготовки в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. У межах партнерства з підприємствами й організаціями державного управління та місцевого самоврядування з 2 березня 2018 р. триває закритий «Архітектурно-дизайнерський конкурс на кращу концепцію реконструкції центральної площі в м. Валки Харківської області», який проводиться на замовлення Валківської районної державної адміністрації Харківської області. Завершилися терміни подачі конкурсних проектів.

Організатори Конкурсу: Валківська районна державна адміністрація Харківської області; Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова; Харківська обласна організація Національної Спілки архітекторів України.

В Конкурсі прийняло участь 10 студентів 5-го та 3-го курсів факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва нашого Університету. Студенти 5-го курсу, що прийняли участь у Конкурсі, навчаються за освітньою програмою «Дизайн архітектурного середовища» на кафедрі Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища. Завідувач кафедри – доктор архітектури, професор Г.О. Осиченко. Студенти працювали під керівництвом викладачів: ас. Діденко Ю.М., ст.викл. Гура Д.М., доктор арх., проф. Г.О. Осиченко.

На конкурс подано 7 проектів.

17 липня 2018 р. проекти реконструкції Центральної площі м. Валки були розглянуті у Районній державній адміністрації м. Валки на робочій нараді. В нараді взяли участь: голова Валківської райдержадміністрації Віктор Войтенко, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Осадча, заступник голови районної ради Юрій Яцина, секретар Валківської міської ради Антоніна Кривич, представники Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова – ас. Юлія Діденко, доктор арх., проф. Галина Осиченко.

«Всі проекти надзвичайно цікаві. Опрацьовані найменші дрібниці для різних цільових категорій громадян», – зазначив Віктор Войтенко на нараді. Також Голова висловив подяку всім учасникам Конкурсу за цікаві пропозиції, професіоналізм і небайдужість до проблем формування громадських просторів в малих містах.

1 4 3
Робоча нарада, що відбулася 17 липня 2018р.у Валківскій районній державній адміністрації

На даний час розпочалося громадське обговорення проектів. До 1 вересня 2018 року будуть підведені підсумки Конкурсу. Оцінювання конкурсних проектів проходить зі збереженням анонімності авторів. Кожний автор чи авторський колектив присвоював своєму проекту код або шифр (у нижньому або у верхньому куті листа представлені літерно-цифрові коди проектів). Саме під цим кодом мешканці Валок можуть побачити всі конкурсні роботи на офіційному сайті РДА http://valky-rda.kh.gov.ua/rda/rda_propozicii/4822.

AY877 kl13np km154g ps1619

Загальні ідеї окремих представлених проектів

Пропонуємо долучитися до участі в обговоренні проектів та висловити свою думку стосовно визначення переможця!

Банер виборів

Баннер Довідника 2018