За вагомий внесок у розвиток і становлення України як демократичної країни було нагороджено учасника Всеукраїнської програми «Національні лідери України» Торкатюка Володимира Івановича!!!

Торкатюк Володимир Іванович – доктор технічних наук, професор. Завідувач кафедри «Економіка будівництва», заслужений професор Харківської національної академії міського господарства. Почесний член Ради ректорів вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації Харківського регіону, академік Міжнародної кадрової академії при ЮНЕСКО і Раді Європи, академік Академії будівництва України, академік Міжнародної академії безпеки життєдіяльності, академік Української академії наук,академік Інженерної академії України, академік Академії наук вищої освіти України,віце-президент з економічних питань громадської організації «Комітет освітлення», відмінник освіти України. Член спеціалізованих Рад по захисту докторських і кандидатських дисертацій.

До численних нагород (нагороджений золотою медаллю Української академії наук, нагрудним знаком «Петра Могили», дипломом Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви за віддане служіння Україні та з нагоди 70-річчя з дня народження. За особисті досягнення в галузі науки, вагомий внесок у вирішення науково-технічних та соціально-економічних проблем Харківської області призначена обласна стипендія в галузі науки імені Георгія Федоровича Проскури (з технічних наук), «За заслуги в галузі освіти і будівництва» редакцією журналу «Інтерв'ю України» нагороджений пам'ятним кубком та почесною грамотою) додалася ще одна.

01 Page000102 dip

Інформація про лауреата Всеукраїнської програми «Національні лідери України» Торкатюка В.І. розміщена в книзі «Національні лідери України» (Національні лідери України/упорядник В.В. Болгов. – К.: Інститут біографічних досліджень, 2013. – С. 160-161) або http://who-is-who.ua/main/page/w345/24/620.

MOiN Ukrayni gerb Ed