У період з 29 по 31 травня в Університеті Тор Вергата (м. Рим) було проведено зустріч учасників Комітету з управління проектом.

pmc1

На робочих зустрічах були присутні представники університетів партнерів програми SmaLog з України, Грузії, Польщі, Німеччини та Італії.

pmc2

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова представляли доценти кафедри транспортних систем і логістики, Катерина Євгеніївна Вакуленко та Марія Володимирівна Ольхова.

Вже півроку Університети співучасники проекту працюють над створенням передової міждисциплінарної магістерської програми «Розумний транспорт і логістика для міст», що передбачає організацію сучасних науково-дослідних лабораторій та розробку дистанційного курсу навчання викладачів для підвищення їх кваліфікації за рахунок вивчення міжнародного досвіду європейських університетів та стандартів Болонського процесу.

В рамках зустрічі були проведені підсумки тих задач, що вже реалізовані в проекті та визначені напрямки подальшої діяльності. Марія Володимирівна Ольхова представила основні аспекти організації Мобільності студентів та викладачів в рамках проекту SmaLog.

pmc3pmc4

pmc5pmc6

Напружена робота, тривалі дискусії сприяли знаходженню найкращих рішень для подальшої реалізації проекту та досягненню таких результатів:

pmc7pmc7

1. Розглянуто навчальні плани Університетів партнерів України та Грузії, визначені напрямки їх удосконалення;
  2. Розглянуто можливості організації подвійного диплому та напрямки реалізації даного завдання для кожного університету-партнера (Co-badget degree, Сonsecutive Degree);
  3.  Затверджена структура та напрямки роботи з Дистаційним курсом SmaLog для викладачів, що розробляється на базі Національного транспортного університету, м. Київ;
  4. Затверджено послідовність кроків щодо закупівлі обладнання (проведення тендерів).
  5. Розглянуто угоди та фінансовий менеджмент Мобільності студентів та викладачів в рамках проекту SmaLog.

pmc9pmc10

Слід зазначити, що зустріч учасників Комітету з управління проектом та прийняті рішення не були б настільки продуктивними, якби не дружні атмосфера команди SmaLog та організація сприятливих умов для плідної праці та відпочинку координатором проекту проф. Антоніо Комі.

pmc11pmc12pmc13

pmc14pmc15pmc16

pmc17

Новини, щодо реалізації та результатів проекту можна знайти на інтернет-ресурсах проекту.

web fb  tw
 http://www.smalog.uniroma2.it  www.facebook.com/SmaLog2017  www.twitter.com/SmaLog2017