2 червня 2018 року на базі Національного університету цивільного захисту України за ініціативи Харківської обласної державної адміністрації в рамках взаємодії Департаменту науки і освіти ХОДА, Харківського університетського консорціуму, Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області відбувся ІV обласний Зліт студентів-волонтерів Харківщини «Волонтер ХХІ ст.» на Кубок голови Харківської обласної державної адміністрації.

На урочистому відкритті зльоту були присутні керівництво Харківської облдержадміністрації, Департаменту  освіти і науки ХОДА, активісти волонтерського руху, представники вишів та шкіл Харкова, громадськості.

Учасниками заходу стали майже 200 волонтерів вищих та загальноосвітніх навчальних закладів Харкова.

Активну участь у заході взяли і студенти нашого Університету, а саме:

Яковенко Юлія гр. А-2017-3;

Мохонько Анастасія гр. ЕОНС-2014-2;

Леонов Валерій гр. ЕСЕ-2017-2у;

Ільченко Денис гр.ЕСЕ-2017-2у;

Йолкіна Наталія гр. А-2016-1;

Савіч-Заблоцька Тамара гр. А-2016-3;

Михайловський Олександр гр. ПЦБ-2017-1;

Голщапов Леон гр. ПЦБ-2017-1;

Алатаєв Джамал гр. ПЦБ-2017-1.

Змагання волонтерських загонів відбулося за пунктами квест-гри, де студенти змогли відчути себе справжніми рятівниками, вони протягом 4 годин долали перешкоди і показували свої знання історії, медицини та творчі здібності. «Бекетовці» із гідністю і честю подолали такі завдання: «Навчальна пожежна-рятувальна частина», «Прес-центр», «Піротехніка», «Медичний центр», «Водна підготовка», «Висотна підготовка», «Пошук потерпілого», «Хімія надзвичайних ситуацій», «Майданчик екстремальної психології та історії надзвичайних ситуацій» і стали чемпіонами у таких пунктах:

«Висотна підготовка» – 1 місце;

«Водна підготовка» – 1 місце;

«Хімія надзвичайних ситуацій» – 1 місце.

Після проходження всіх пунктів були продемонстровані відеоролики команд волонтерів «Один день добрих справ». Наш Університет також презентував свій відеоролик, в якому розповів про свою волонтерську діяльність.

У фіналі учасники  ІV обласного зльоту волонтерів Харківщини отримали смачний куліш, дипломи за активну участь у заході та багато позитивних емоцій і вражень!

Кафедра фізичного виховання і спорту, спортивний клуб, профком студентів.

Банер виборів

BOS банер