11 травня 2018 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова пройшов другий тур міського конкурсу студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив» номінація «Рідному Харкову – сталий розвиток».

Конкурс започатковано під егідою Харківського міського голови Г.А.Кернеса у 2016 році, метою конкурсу є виховання активної громадянської позиції у студентів, залучення до практичного вирішення актуальних соціальних проблем міста, підтримка та розвиток дослідницької та проектної діяльності обдарованої молоді.

Для участі у другому турі було запрошено 25 проектів переможців першого етапу з тринадцяти закладів вищої освіти Харкова. Представлені авторами проекти спрямовані на вирішення проблемних питань у різних напрямах життєдіяльності міста. Зокрема авторами були презентовані проекти орієнтовані на вирішення проблем утилізації твердих побутових відходів, підвищення рівня захисту населення у багатолюдних місцях, розвиток туристської інфраструктури міста та Харківської області, удосконалення транспортного забезпечення міста, благоустрій територій, ряд екологічних та соціальних проектів. Усі учасники конкурсу вразили журі креативністю та практичністю запропонованих ідей.

На підставі рішень експертних рад оргкомітет конкурсу визначає переможців. Нагороження переможців конкурсу буде проходити під час урочистого прийому Харківського міського голови.

Колектив Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова бажає успіхів авторам проектів!

ТРЕНІНГ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТОГО МАСОВОГО АНГЛОМОВНОГО ОНЛАЙН КУРСУ З МЕДІА ГРАМОТНОСТІ

EASTERN EUROPE CONFERENCE ON TIMBER CONSTRUCTIONS

bannerPodkusry