MULTICOMFORT11 травня 2018 року представники команд-переможців національного фіналу Конкурсу від ХНУМГ О.М. Бекетова — Кирило Осмачко (Kirill Osmachko) та Ксенія Євдокименко (Kseniya Yevdokymenko) у супроводі викладача кафедри Архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища Дениса Миколайовича Гура (Denis Gura) — виїхали до ОАЕ, щоб прийняти участь у міжнародному фіналі Конкурсу, який відбудеться в Дубаї 12-15 травня 2018 р. До участі у фіналі заявлені 50 команд, 93 студенти з 28 країн світу!

Нагадуємо, що 23 березня в Києві 16 команд з 6 вишів України змагалися за звання кращого проекту в національному фіналі Конкурсу. Завданням на 14-му International Edition of MultiComfort House Students Contest, створеного брендом ISOVER у близькій співпраці з муніципалітетом Дубаю та Dubai Properties Group, була розробка багатокультурної розвиненої громади, що розташована в периметрі Культурного села Дубая. Потрібно було створити стійку архітектуру, інтегровану в міський простір, що відповідатиме критеріям MultiComfort Saint-Gobain, й взяти до уваги кліматичні умови та регіональний контекст міста.

До складу журі Конкурсу були запрошені відомі архітектори з Мінська, Києва та Харкова: Олександр Кучерявий (практикуючий архітектор, дипломований верифікатор активних будинків), Марія Возвишаєва (керівник департаменту проектів і дизайну, Мануфактура інтер'єру Mastersky) й Андрій Овчаренко (експерт з будівництва пасивних будинків, засновник і керівник будівельного бюро NEOACRE). Також серед запрошених була переможниця міжнародного конкурсу-2017 Аліна Головатюк, яка прийшла підтримати всіх учасників та поділитися секретами свого успіху.

Проекти команд #ХНУМГ ім. О.М. Бекетова отримали високі нагороди: третє місце посіла команда студентів факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва — Ксенія Євдокименко та Олександра Махова, друге — Кирило Осмачко та Дмитро Фісканов.

viber image1  viber image

Перше місце виборола команда з Національного університету «Львівська політехніка» – Марія та Макар Москалюк і Катерина Рибенчук. Крім того, особливу відзнаку журі отримав проект студентів з Національного Авіаційного Університету – Богдана Макаренка і Катерини Спасіченко.

Бажаємо учасникам успішної презентації та натхнення! А спостерігати за прямим ефіром фіналу Конкурсу можна на офіційній сторінці MultiComfort House Students Contest на Facebook 13 травня.

#isover #SaintGobainUkraine #MultiComfortHouseStudentsContest #BeketovUni

ТРЕНІНГ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТОГО МАСОВОГО АНГЛОМОВНОГО ОНЛАЙН КУРСУ З МЕДІА ГРАМОТНОСТІ

EASTERN EUROPE CONFERENCE ON TIMBER CONSTRUCTIONS

bannerPodkusry