26 березня 2013 р. під керівництвом професора кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Бєлової Людмили Олександрівни відбулася екскурсія до культурно-просвітницького центру «Будинок Нюрнберга» з відвідуванням персональної виставки художниці Олесі Вакуленко для студентів 1 - 5 курсів спеціальностей «Управління проектами» та «Менеджмент організацій і адміністрування». Студентів вразили яскраві й дуже позитивні картини талановитої художниці, сповнені гарного настрою і любові до України.

Під час екскурсії студенти також зустрілися з директором КПЦ «Будинок Нюрнберга» Анатолієм Мозговим, який розповів про історію, основні напрями діяльності та соціальні проекти, що реалізуються у центрі.

01 1 02 4