З давніх-давен наша Україна славиться своїми красунями. Їм завжди були притаманні неповторна врода, розум, працьовитість, ввічливість.

Багатьма такими рисами наділені і дівчата, які брали участь у нашому конкурсі. Жіноча краса незмінна. Вона пронесена через століття.

Дівчина - прекрасна, як прекрасна наша Земля. А Земля прекрасна кожну мить, весь рік.

Отже настав час і нам отримати насолоду від чистої неповторної, весняної, літньої, осінньої ,зимової дівочої вроди. Бурхливими оплесками 12 квітня у актовій залі Університету глядачі зустрічали справжніх красунь Харківського національного університету міського господарства імені Олексія Миколайовича Бекетова:

Учасниця №1 – Гурбанова Амалія. Студентка четвертого курсу факультету Інженерних мереж та екології міст.

Учасниця № 2 – Колій Катерина. Студентка першого курсу факультету Економіки та підприємництва.

Учасниця № 3 – Горячева Альона. Студентка першого курсу, факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.

Учасниця № 4 - Приходько Марина. Студентка третього курсу, факультету Менеджменту

Учасниця № 5 – Бредиха Маргарита. Студентка другого курсу факультету Архітектури дизайну та образотворчого мистецтва

Учасниця № 6 – Перхун Альона. Студентка другого курсу, факультету Електропостачання та освітлення міст

Учасниця № 7 – Демченко Юлія. Студентка першого курсу, факультету Економіки та підприємництва..

Учасниця № 8 – Стремоухова Лілія. Студентка третього курсу, факультету Транспортних систем та технологій.

Учасниця № 9 – Куліненко Аліна. Студентка другого курсу, факультету Транспортних систем та технологій.

Учасниця № 10 – Ніведрова Марія. Студентка першого курсу, факультету Менеджменту.

Учасниця № 11 – Боличева Любов. Студентка першого курсу, факультету Транспортних систем та технологій

Програма конкурсу була підготовлена творчим колективом студентського клубу: режисером театрального колективу «Свій театр» Вікторією Котеленець, фольклористичним колективом «Дана», керівник Алена Кипаренко та театром танцю та цирку «Престиж», керівник Катерина Орехова. Глядачі конкурсу насолодились розмаїттям дефіле та танців всіх сезонів року.

Дівчата продемонстрували і сучасний святковий одяг наданий партнером конкурсу світовим лідером весільної та вечірньої моди компанії «DOMINISS». Наша земля славиться не тільки красою, а ще й розмаїттям талантів серед українських дівчат, тож вони продемонстрували всю скриньку талановитих скарбів, в творчому конкурсі учасниці і співали, читали вірші, малювали, танцювали.

Результати визначені, отож запрошуємо до увагі:

У номінації «Міс Шарм» була нагороджена Горячева Альона

У номінації « Натхнення» була нагороджена Гурбанова Амалія.

У номінації «Витонченість» була нагороджена Колій Катерина

У номінації «Артистичність» була нагороджена Куліненко Аліна.

У номінації «Оригінальність» була нагороджена Ніведрова Марія

У номінації «Грація» була нагороджена Бредиха Маргарита

У номінації «Чарівність» була нагороджена Перхун Альона

У номінації «Елегантність» була нагороджена Демченко Юлія.

У номінації «Міс Симпатія» за результатами інтернет голосування була нагороджена Колій Катерина (ЕП)

За результатами конкурсу:

2 Віце-міс Університету стала Боличева Любов (ТСТ)

1 Віце-міс Університету стала Приходько Марина (М)

Звання «Міс Університет -2018» здобула Стремоухова Лілія (ТСТ)

Ми впевнилися, що наші дівчата найгарніші, найталановитіші та найобдарованіші! Поздоровляємо всіх учасниц!

facebook  instagram

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА ХНУМГ 2018

bannerPodkusry

Олімпіада ХНУМГ