Розпочався перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики. Студенти отримали конкурсні завдання, за результатами перевірки яких буде сформована команда, яка буде представляти нашу Академію на республіканських змаганнях. Ця робота під керівництвом старшого викладача кафедри вищої математики Бораковського Олександра Васильовича проводиться вже протягом багатьох років, і ми можемо пишатися досягнутими результатами: студенти нашої Академії посідали призові місця серед студентів будівельних вищів України. В цьому році до підготовки студентів буде залучена й асистент кафедри Кузнєцова Ганна Анатоліївна. Ми сподіваємося, що нова команда з гідністю представить ХНАГХ у майбутніх змаганнях.

Викладачі кафедри вищої математики, як й всі працівники Академії, активно працюють у напрямі підготовки методичного забезпечення дистанційного навчання. Відповідальним за цей концептуально важливий напрям роботи призначений доцент Якунін Анатолій Вікторович. Під його керівництвом викладачі кафедри: доцент Станішевський Степан Олександрович, доцент Бізюк Валерій Васильович, доцент Мордовцев Сергій Михайлович, старший викладач Вороновська Лариса Петрівна готують пілотні дистанційні курси для студентів, що будуть навчатися за всіма напрямками підготовки Академії.

Іншим, не менш важливим напрямком нашої роботи є профорієнтаційна робота. Інформацію про нашу Академію, переваги в якості підготовки, широкий спектр обираємих напрямків та спеціалізацій  найскладніше донести до майбутніх абітурієнтів з інших міст України. Під керівництвом досвідченого у галузі довузівської підготовки фахівця Олександрової Людмили Михайлівни, викладачами кафедри встановлені двосторонні зв’язки зі школами Шевченківського району Харківської області.

Школярам надано повну інформацію про Харківську національну Академію міського господарства, були надіслані запрошення на День відкритих дверей (якими одинадцятикласникі разом зі своїми батьками скористалися та завітали до Академії). На всі запитання абітурієнтів та їх батьків із задоволенням відповімо, якщо отримаємо листа за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Чекаємо наступної зустрічі на наступному Дні відкритих дверей, який відбудеться у ХНАГХ шостого квітня 2013 року о 10 годині.

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Вступник 2018 слайдер

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 362 гостей та користувачі відсутні