1Вже звичними стали виїзди викладачів та співробітників Університету у райони Харківської області. Спочатку було відвідано Красноград, який зустрічав сонячною погодою та теплим прийомом у загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів №1 імені О. І. Копиленка. Наступною була зустріч з школярами Дергачів.

Учні випускних класів різних шкіл мали можливість подивитись відео з презентаційними матеріалами , послухати доповіді фахівців з різних факультетів, отримати індивідуальну консультацію з хвилюючих їх питань. задати питання фахівцю Центру доуніверситетської освіти та кар’єри з питань вступної кампанії 2018 року, нових правил прийому та змін у переліку предметів ЗНО на різних спеціальностях та факультетах, дізнатись про розподіл бюджетних місць на різні спеціальності.

Яскравим прикладом творчого розвитку наших абітурієнтів і майбутніх студентів став виступ міжнародного вокального колективу «Бейліджан».

Приносимо щиру вдячність за гостинний прийом та організацію профорієнтаційних заходів на високому рівні керівництву районного відділу освіти міста Красноград та Дергачівській районній раді, директорам шкіл.

Сподіваємось на плідну співпрацю , чекаємо всіх в нашому Університеті 21 квітня на День відкритих дверей та запрошуємо на навчання на всі факультети.

facebook  instagram

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА ХНУМГ 2018

bannerPodkusry

Олімпіада ХНУМГ