ХНУМГ нафтаХарківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова спільно з Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» розпочали підготовку проекту по розвитку та впровадженню сучасних спеціалізацій нафтогазової галузі на базі Університету.

13 квітня 2018 року відбулась робоча зустріч учасників проекту та представників Технологічного інституту Південної Альберти на базі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

В рамках зустрічі було обговорено подальші напрямки розвитку проекту. Попередньо вирішено розробити всі необхідні документи для співробітництва, спільно з представниками організацій-учасниць зустрічі модернізувати навчальну програму за спеціальністю «Нафтогазова інженерія та технології» та з вересня 2019 року розпочати набір студентів на англомовні програми навчання. Узгоджено, що нові навчальні програми будуть реалізовуватись викладачами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова на базі досвіду реалізації подібних програм Технологічного інституту Південної Альберти та мати практико-орієнтований підхід, враховуючи потреби роботодавця.

ХНУМГ нафта ХНУМГ нафта ХНУМГ нафта ХНУМГ нафта

ХНУМГ нафта ХНУМГ нафта ХНУМГ нафта хнУМГ нафта

 

 

 

 

 

 

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Вступник 2018 слайдер

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

анкета для розміщення вакансії

69526 1

 

На сайті 564 гостей та користувачі відсутні