1До нашого Університету завітали гості – члени Молодіжної ради при Харківському міському голові. За їх ініціативи 2 березня 2018 року відбулася презентація унікального проекту – «Портал харків'янина".

Співробітник Департаменту в справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради, проектний менеджер порталу «Харків’янин» та міської цільової суспільної програми «Суспільний бюджет(бюджет участі Харкова)» Андрій Джміль презентував міську інтернет платформу, "Портал харків'янина".

Всього участь у заході взяло близько 250 учасників. Організатори висловили щиру подяку керівництву Університету за гостинність, цікаві екскурсії, пізнавальні вікторини та спеціально обладнану аудиторію для проведення презентації проекту.

bannerPodkusry

На сайті Один гість та користувачі відсутні