17 лютого 2018 р. в архітектурно-художніх майстернях ARHOUSE Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулось традиційне святкування Студентської Масляної.

У святкуванні взяли участь викладачі та студенти всіх факультетів Університету, студенти та викладачі Київського національного університету будівництва та архітектури, учні студії «Юного архітектора», студенти Житлово-комунального коледжу, учні Обласної спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" та Люботинської школи-інтернату №1.

Під час святкування Масляної відбулася низка майстер-класів, присвячених традиційним українським ремеслам.

Серед них згадаємо майстер-клас з виготовлення українських оберегів, який проводила доцент кафедри Лісового та садово-паркового господарства Коленкіна М.С., майстер-клас з художнього розпису пряників, який проводила доцент кафедри Основ архітектурного проектування Усачова О.Ю., майстер-клас «Арт-дизайн», який проводили завідувач кафедри Основ архітектурного проектування Вотінов М.А. та відомий харківських художник Іванов О.М.

Крім того усі бажаючи могли відвідати виставку художніх робіт, яку підготували учні Студії юного архітектора під керівництвом викладачів кафедри Основ архітектурного проектування Коровкіна А.А. та Швець Л.М.

Разом з проведенням майстер-класів студенти університету взяли участь у традиційних спортивних змаганнях: гирьового спорту та перетягування канату, які організувала кафедра фізичного виховання. Найбільшою за чисельністю була команда факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.

Студенти Університету мали змогу продемонструвати і свої кулінарні здібності взявши участь у конкурсі «студентський мастер-шеф» та приготувавши традиційні «масляничні» страви: млинці, вареники, пироги, куліш. Приємно, що в усіх конкурсах взяли участь студенти-іноземці, які презентували страви національних кухонь, а також прийняли участь у спортивних змаганнях.

Яскраве свято подарували творчі колективи студентського клубу: народно вокальна студія Bellissimo, театр танцю и цирку «Престиж», колектив сучасного естрадного танцю «Valery», колектив естрадно-народного танцю «Estradance», вокальний колектив «Атріум», фольклорний колектив «Дана», театральний колектив «Свій театр».

Свято закінчилося урочистим спаленням солом’яного опудала, яке символізувало проводи Зими та зустріч Весни та катанням усіх бажаючих у санях, що були запряжені трійкою коней.

Щорічне проведення традиційного свята студентської Масляни сприяє не тільки формуванню дружньої комунікації між студентством Університету та викладачами, а й виробленню шанобливого ставлення до української національної традиції та культури.

bannerPodkusry

анкета для розміщення вакансії