image00113 лютого відбувся профорієнтаційний захід «Альтернативна енергетика – крок у майбутнє» в місті Охтирка.

Співробітниками кафедри «Альтернативної електроенергетики та електротехніки» у складі : Тугай Д.В. , Єгоров О.Б. , Котелевець С.В. було відвідано Охтирську гімназію, школи № 1, 2, 4, 5, 8 та №11.

В рамках заходу, майбутні абітурієнти дізналися про нову освітню програму «Нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії» та перспективи впровадження альтернативної енергетики на території України.

Випускники шкіл ознайомились з основними напрямами діяльності ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, дізналися про підготовчі курси до ЗНО, школи розвитку для школярів за різними напрямами, студентські конкурси та олімпіади, новітні лабораторії та можливості подальшого працевлаштування.

bannerPodkusry

анкета для розміщення вакансії