114 лютого Центр доуніверситетської освіти і кар’єри та Департамент освіти Харківської міської ради провели чергову зустріч у школі розвитку «Мер міста» з лідерами учнівського самоврядування. Приємним подарунком до Дня всіх закоханих став виступ творчого колективу «Беліджан» студентського клубу Університету та привітання від профспілкового комітету студентів.

Отримавши позитивні емоції та подарунки-блокноти від центру доуніверситетської освіти і кар’єри слухачі Школи розвитку «Мер міста» взялися до роботи.

Кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії та політології Радіонова Л.О. прочитала лекцію «Місто як соціальна система». Слухачів зацікавили проблеми аналізу розвитку міст та наукові дослідження систем і містоутворюючих підсистем: технічна, екологічна, демографічна.

Яскраві приклади, презентація, цікаві факти з історії створення і розвитку міст різних країн світу надихнули усіх слухачів до подальшої креативної роботи над новими проектами для рідного Харкова.

З метою пошуку вирішення проблем, пов’язаних з функціонуванням сучасного міста та регіонів, впровадженням новітніх рішень в практику міського будівництва та господарства, розробки оптимальних проектів для гармонійного розвитку економічної та соціальної сфери к.е.н., ст.викладач кафедри туризму та готельного господарства Угоднікова О.І. запропонувала слухачам взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегія розвитку міст: молодь і майбутнє (інноваційний ліфт)» та разом з викладачами, студентами, аспірантами університету креативно попрацювати за напрямами роботи конференції: стратегічне управління містом, проблеми енергоефективності та енергоаудит, проблеми розвитку економіки регіонів, урбаністика та містобудування, екологічні аспекти розвитку територій та інші.

З метою використання навчально-лабораторної бази у науково-дослідницькій роботі слухачів школи розвитку «Мер міста» познайомили з лабораторіями Університету: світлового дизайну, електричних станцій та підстанцій, цифрового релейного захисту та автоматики, економіки та підприємництва, ВІМ- технологій, оцінки землі та нерухомого майна, «Ресторан», мікропроцесорного керування електроприводом, видобування і підготовки нафти і природного газу, транспортування нафти і природного газу.

Наступне заняття школи «Мер міста» відбудеться 14 березня.

bannerPodkusry