15 лютого у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова пройшла зустріч студентів із Валентином Валентиновичем Шеветовським. Голова міжнародної компанії «Керамічна група «Golden Tile» презентував для студентів лекцію, засновану на власному багаторічному досвіді ефективного промисловця та підприємця, «Керамічна промисловість світу та України».

У рамках презентації Валентин Шеветовський ознайомив присутніх із трендами розвитку керамічної галузі в Україні, розповів про сучасні світові тенденції та ознайомив з роботою «Харківського плиткового заводу».

ПрАТ «Харківський плитковий завод» - сучасне підприємство, що використовує провідні європейські технології у виробництві, постійно вводить в експлуатацію нові виробничі лінії, забезпечує своїх співробітників конкурентною заробітною платою та надає соціальні гарантії.

У минулому році між ПрАТ «Харківський плитковий завод» та Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова було підписано угоду про співпрацю. Результатом реалізації положень цієї угоди стало проходження студентами практик на заводі, ознайомлення із сучасними технологіями виробництва, 46 студентів Університету вже отримали перше робоче місце із конкурентною заробітною платою та повним соціальним пакетом, обладнуються сучасні лабораторії кераміки, здійснюється підтримка в оновленні матеріально-технічної бази Університету, ремонті та реконструкції гуртожитків, відкрито секцію будівельної кераміки для підготовки інженерів-технологів.

На питання студентів про переваги та перспективи роботи на заводі Валентин Шеветовський відповів, що головним надбанням заводу є орієнтація на потреби людей, які там працюють. А перспектива майбутнього працевлаштування залежить від бажання студентів виявити себе та показати найкращі якості та високу кваліфікацію, яку можна отримати старанно навчаючись та використовуючи можливості практичної підготовки, які надає співпраця Університету із заводом.

У рамках проекту «Досягнемо успіхів разом» Валентин Шеветовський поділився зі студентами секретами власного успіху і головним кредо свого життя назвав: «Знайди свою справу і світ тобі допоможе».

Також, на зустрічі було презентовано колективну монографію, яка стала результатом спільної науково-дослідницької діяльності Валентина Шеветовського, фахівців-кераміків та професорського-викладацького складу нашого Університету.

По закінченні зустрічі студенти вручили Валентину Валентиновичу пам’ятний сувенір на знак подяки за плідну співпрацю з Університетом та підтримку студентської молоді – це футболка з нашим логотипом та символічним написом «Досягнемо успіхів разом».

Банер виборів

Баннер Довідника 2018