1Відповідно до угоди про співпрацю між Центром доуніверситетської освіти і кар’єри та Харківським обласним центром зайнятості 13 лютого відбувся черговий масовий профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії» для учнів 9 – 11 класів закладів загальної середньої у Богодухівському районі.

Мета заходу - інформування учнівської молоді про особливості вибору, розширення та систематизація знань про сучасні професії, формування оптимістичного ставлення до свого професійного майбутнього та орієнтації на набуття професій, які користуються попитом на ринку праці.

Цього дня 576 випускників шкіл ознайомитись із спеціальностями, які зможуть отримати в ХНУМГ імені О.М. Бекетова, отримали інформацію про навчальний заклад, умови навчання та вступу, можливості отримання додаткових балів при вступі на спеціальності, яким надається особлива підтримка; з переліком актуальних професій; також мали змогли отримати від доцента кафедри економічної теорії Островського І.А. всі відповіді на основні питання, що стосуються правил прийому до університету, напрями підготовки, можливості для особистісного зростання і розвитку в Університеті.

Банер виборів

BOS банер